The DOG Show – 2016

Federation Cynologique Internationale (FCI)
Българска Републиканска Федерация по Кинология (БРФК)
Киноложко дружество Първомай

                                                            brfk.thumbnailimages   1929422_979934895422595_9105763757938558131_n

Киноложка изложба за всички породи кучета под егидата на кмета на Община Първомай -САС Първомай- 08.05.2016Г.

The DOG Show – Киноложка Изложба – 2016

Резултати:

Най Красиво куче на изложбата – B.I.S

CATALOG № 4
Порода / Breed: Бобтейл
Пол / Sex: Женски / Female
Клас / Class: Шампиони / Champion (over 15 months)
Име на кучето / Nameofthedog: MADAM FLEUR DE MON SMITHFIELD BEAR
Производител / Breeder: KHRABATYN O.V.
Собственик / Owner: Велислава Костадинова
Адрес / Address: гр. Пловдив, ж.к. Тракия 274-Г-4-10
Email: ivvel_3@abv.bg

Първи подгласник на победителя на изложбата

CATALOG № 19
Порода / Breed: Dogo Canario
Пол / Sex: Мъжки / Male
Клас / Class: Шампиони / Champion (over 15 months)
Име на кучето / Name of the dog: Tong Po Canchas de Los Guanchos
Производител / Breeder: Izabela Pelinska
Собственик / Owner: Петър Куюмджиев
Адрес / Address: София
Email: petar93091970@abv.bg
Телефон / Phone: 0888666622

Втори подгласник на победителя на изложбата

CATALOG № 90
Порода / Breed: ДРАТХААР
Пол / Sex: Мъжки / Male
Клас / Class: Открит / Open (over 15 months)
Име на кучето / Name of the dog: Erik v. d. fuchswiese
Производител / Breeder: SASHO RAYCHEV
Собственик / Owner: МИХАИЛ МИХАЙЛОВ
Адрес / Address: ГР. ПЪРВОМАЙ
Email: m_s_mihailov@abv.bg
Телефон / Phone: 0878602273

Най – красиво младо куче на изложбата – J.B.I.S

CATALOG № 113
Порода / Breed: BORZOI
Пол / Sex: Мъжки / Male
Клас / Class: Млади / Junior (9-18 months)
Име на кучето / Name of the dog: CAVALLIERIK VANILLA SKY
Производител / Breeder: OLGA BARKOVKAYA
Собственик / Owner: GARO PAPAZYAN
Адрес / Address: BG,4000 PLOVDIV n 35 „VELIKO TURNOVO“ STR
Email: garo_papazyan@mail.bg
Телефон / Phone: +359898220741

Съдии
Галина Тодорова /България/ –  FCI groups X,II and IV
Вихра Григорова /България/ –  FCI groups III, VII and VI (All without dalmatian)

 Георги Христозов /България/ – FCI groups XI
Ненад Девич /Сърбия/ –  FCI groups VI (dalmatian + BOG VI group) and VIII

Миливое Урошевич /Сърбия/ –  FCI groups I,V and IX